Kariera w Lidexie

Wybierz Lidex

pracuj w firmie zaangażowanej społecznie

Od lat wyznaczamy nowe trendy i standardy. Jest to możliwe dzięki wspaniałym LUDZIOM tworzącym naszą firmę – aktualnym i byłym utalentowanym pracownikom i współpracownikom tworzącym zgrany ZESPÓŁ. Ten ZESPÓŁ jest największą wartością Lidexu.

Aktualne oferty

Jeśli interesuje Cię praca lub nawiązanie współpracy z nami, zapoznaj się z ofertą poniżej i prześlij nam swoją aplikację.

Tłumacz

oferta pracy lub współpracy dla tłumaczy ustnych, pisemnych i weryfikatorów z doświadczeniem w pracy z narzędziami CAT oraz w postedycji tłumaczeń maszynowych…

Staż/Praktyka

oferta dla studentów ostatniego roku lub absolwentów studiów wyższych (filologia) oraz absolwentów innych kierunków specjalistycznych ze znajomością języka…

Oferty pracy/Współpracy

aktualne oferty pracy lub współpracy (praca stacjonarna, hybrydowa czy online) w biurach w Warszawie, Katowicach lub Trójmieście, w dziale tłumaczeń, konferencji…

Dołącz do nas

Jesteśmy polską firmą z branży tłumaczeniowej oraz konferencyjnej, liderem rynku już od ponad trzech dekad. Te lata to ciągły rozwój, wdrażanie nowych usług, a także radość z codziennej pracy na rzecz naszych Klientów. Wszystko to dzięki ludziom, z którymi pracujemy i współpracujemy. 

Zależy nam, aby do naszego zespołu dołączały kolejne ambitne, kreatywne osoby i robimy wiele, aby zapewnić im optymalne warunki pracy czy współpracy. Między innymi dlatego w 2017 roku podpisaliśmy Deklarację przyjęcia standardu etyki, a wynikające z tego standardu wartości propagujemy wśród pracowników oraz partnerów biznesowych.

Jesteśmy aktywnym członkiem UN Global Compact Poland i Organizacja ta wyróżniła nas za udział w programach Standard Etyki w Polsce oraz Równe Szanse w Biznesie.

W niektórych działach 4-dniowy tydzień pracy wprowadziliśmy już w roku 2014.
Podejmujemy też różne aktywności w ramach 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju.

Kodeks Etyki wprowadziliśmy w roku 2017
Kodeks Etyki
wprowadziliśmy
w roku 2017
Wyróżnienie za udział w programie Standard Etyki w Polsce
Wyróżnienie za udział w programie Standard Etyki w Polsce
Wyróżnienie za udział w programie Równe Szanse w Biznesie
Wyróżnienie za udział w programie Równe Szanse w Biznesie
4- dniowy tydzień pracy (w niektórych działach) od roku 2014
4- dniowy tydzień pracy (w niektórych działach) od roku 2014
LidexKariera