Prawa autorskie

Pliki cookies

Lidex – lider

rynku tłumaczeń w Polsce jest tylko jeden

Prawa autorskie

Wszystkie prawa zastrzeżone. Teksty, zdjęcia, grafika, animacje i inne pliki wykorzystane na stronach www.lidex.com.pl są chronione prawem autorskim i są własnością firmy Lidex. Wykorzystywanie ich jest możliwe tylko za zgodą Lidex. Ich nieuprawnione kopiowanie w celach komercyjnych lub zawodowych i rozpowszechnianie jakąkolwiek metodą poligraficzną, czy elektroniczną jest zabronione.

Mimo iż dołożyliśmy wszelkich starań, by strony www.lidex.com.pl były poprawne to zastrzegamy, że na skutek błędów ludzkich lub innych czynników na stronach mogą wystąpić błędy.

Lidex zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian na swoich stronach www w dowolnym czasie bez uprzedniego informowania o tym.

Fotografie zamieszczone w Dziale aktualności zostały wykonane przez fotografów zatrudnionych przez Lidex lub zostały udostępnione przez naszych Klientów, Partnerów bądź Współpracowników.

Ikony zamieszczone w serwisie www.lidex.com.pl zostały przygotowane przez Lidex. Część z nich zostało zainspirowanych grafiką prezentowaną w serwisach: pl.freepik.com i flaticon.com.

W przypadku pytań proszę pisać na adres warszawa@lidex.com.pl