Lidex - konferencje - nagłośnienie konferencyjne

Lidex – Twój partner techniczny

wydarzenia stacjonarne, hybrydowe, online

Nagłośnienie konferencyjne

Daj się dobrze usłyszeć

Ideą organizacji konferencji, kongresów, wykładów, szkoleń, koncertów, narad, debat, spotkań autorskich czy biznesowych jest przekaz słowny. Nie ma więc mowy o tym, by tego typu wydarzenia były organizowane bez profesjonalnego nagłośnienia. Profesjonalne nagłośnienie wymaga nie tylko zastosowania urządzeń technicznych najwyższej klasy. Konieczny jest ich prawidłowy dobór do charakteru wydarzenia, a także optymalny montaż. Niezbędne są próby i profesjonalna obsługa przez sprawdzonych realizatorów dźwięku. Dlatego doświadczeni organizatorzy wydarzeń stacjonarnych swoje działania logistyczne zaczynają od wynajmu sali czy obiektu oraz zapewnienia nagłośnienia najwyższej jakości.

Lidex oferuje profesjonalne nagłośnienie konferencyjne

Zapewniamy doradztwo i profesjonalną obsługę:

  • nagłośnienie konferencji
  • kongresów
  • wykładów
  • kameralnych koncertów
  • imprez plenerowych
  • imprez hybrydowych
  • nagłośnienie wydarzeń w obiektach kongresowych

a także:

  • w hotelach, muzeach, teatrach, obiektach zabytkowych, obiektach targowych

Dlaczego warto zamówić nagłośnienie konferencyjne w Lidexie

Od roku 1989 specjalizujemy się w obsłudze technicznej i tłumaczeniowej wydarzeń konferencyjnych i spotkań. Ponad trzydzieści lat naszej pracy to droga przez liczne zmiany i przemiany technologiczne. Także w zakresie urządzeń stosowanych do profesjonalnego nagłaśniania konferencji oraz eventów.

Dlatego przewagę Lidexu na rynku usług konferencyjnych stanowi zarówno wiedza, jak i ogromne doświadczenie naszego zespołu technicznego. Zespół ten miał zaszczyt i przyjemność pracy w niezliczonych obiektach konferencyjnych, kongresowych, obiektach zabytkowych oraz kulturalnych. W przeróżnych nietypowych warunkach (kopalnie, statki płynące po morzu) – także plenerowych – na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

Dodatkowo, praca naszych systemów nagłośnienia jest płynnie koordynowana z pracą innych urządzeń przez zespół techniczny Lidexu wyznaczony do obsługi wydarzenia. Zdarzają się jednak nagłe zmiany i różne nieprzewidziane okoliczności. W takich sytuacjach nawet sprzęt nagłośnieniowy najnowszej generacji nie spełniłby optymalnie swojej roli, gdyby obsługujący go realizator dźwięku nie posiadał stosownego doświadczenia, wiedzy, odporności na stres. A także umiejętności szybkiego działania w sytuacjach trudnych i kryzysowych. W takich przypadkach liczy się również praca zespołowa – zgranie członków zespołu, ich koordynacja i szybkość reakcji. Te umiejętności posiada nasz zespół techniczny. 

Ten doświadczony, zgrany zespół specjalistów technicznych działu konferencji Lidexu wykona dla Ciebie usługę nagłośnienia i płynnie ją zintegruje z pracą innych systemów, które także zamówić możesz w Lidexie:

Szukasz doświadczonego partnera, który doradzi Ci wybór optymalnego nagłośnienia i zapewni uczestnikom Twojego wydarzenia dźwięk najwyższej jakości? Wybierz nagłośnienie Lidexu – skontaktuj się z nami:

Warszawa nagłośnienie konferencyjne

Trójmiasto nagłośnienie konferencyjne

Katowice nagłośnienie konferencyjne

lub przez poniższy formularz kontaktowy

Tłumaczenia Warszawa

tlumaczenia@lidex.pl

(22) 512-47-30
(22) 512-47-00
pon-pt 8:00-18:00

Konferencje Warszawa

konferencje@lidex.pl

(22) 512-47-20
502-456-092
pon-pt 8:00-18:00

Formularz kontaktowy


  •  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
LidexKonferencjeNagłośnienie konferencyjne