Lidex - konferencje -  multimedia konferencyjne

Lidex – Twój partner techniczny

wydarzenia stacjonarne, hybrydowe, online

Multimedia konferencyjne

Multimedia, które wzmocnią przekaz Twojego wydarzenia

Multimedia wykorzystywane są standardowo podczas wszelkich imprez masowych, międzynarodowych kongresów oraz konferencji. Ale nawet podczas małych, kameralnych konferencji czy kameralnych spotkań biznesowych wykorzystuje się:

  • ściany diodowe
  • monitory i ekrany w wielu rozmiarach
  • projektory multimedialne
  • miksery wizji
  • realizacje wideo – live

Jak odpowiednio dobrać multimedia konferencyjne

Każde wydarzenie, czy to stacjonarne, czy hybrydowe, poprzez optymalny dobór rozwiązań multimedialnych zyska dodatkowe walory wizualne, wspierające podstawowy przekaz merytoryczny.

Sztuka i sukces tego doboru polega na tym, by proponowane urządzenia i usługi były dobrane do charakteru i wielkości wydarzenia, specyfiki obiektu i sposobu przekazu.

Dlatego też najlepiej jest zdać się na profesjonalne konsultacje firmy zapewniającej sprzęt konferencyjny. Doświadczeni profesjonaliści doradzą optymalny dobór  multimediów konferencyjnych do charakteru i specyfiki miejsca, w którym odbędzie się wydarzenie.

Korzyści z wynajmu multimediów konferencyjnych w Lidexie

Konferencje, kongresy, gale, uroczystości są naszym żywiołem od ponad trzech dekad.

Obok nagłośnienia, oświetlenia, tłumaczeń symultanicznych, głosowań czy transmisji online  Lidex realizuje także usługi multimedialne.

Zapewniamy pełen wachlarz rozwiązań multimedialnych, profesjonalne doradztwo, wizje lokalne, a także wsparcie merytoryczne na poszczególnych etapach przygotowań do realizacji wydarzenia.

Zawsze możesz spotkać się z nami bezpośrednio w miejscu, w którym planowane jest wydarzenie. Porozmawiamy o tym, jak dobrze wykorzystać potencjał tego miejsca i zastosować najlepsze rozwiązania multimedialne. Jeśli taka opcja nie jest możliwa to zapraszamy na spotkanie online lub zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Omówienie oczekiwań jest szczególnie ważne przy realizacji złożonego wydarzenia, podczas którego pracują różni wykonawcy, różne ekipy techniczne, prelegenci, artyści itp.

Pomożemy w doborze systemów i usług wizyjnych, zależnych od liczby uczestników wydarzenia, wielkości sali czy sal, sposobu i jakości oświetlenia. Każde wydarzenie wsparte odpowiednimi systemami wizyjnymi zyska na atrakcyjności i czytelności w oczach gości.

Integrujemy multimedia z innymi systemami

Podstawą udanego wydarzenia jest to, by wszystkie pracujące na jego sukces systemy techniczne były dobrze zintegrowane.

Integrujemy systemy multimedialne z innymi usługami, jak tłumaczenie symultaniczne z wykorzystaniem kabin, głosowanie, nagłośnienie oraz oświetlenie.
A nasi realizatorzy obrazu, dźwięku, menedżerowie systemów symultanicznych i/lub do głosowania tworzą zgrany zespół, który świetnie się rozumie, polega na sobie i płynnie ze sobą współpracuje.

Szeroki wybór multimediów konferencyjnych, fachowe doradztwo oraz doświadczeni realizatorzy obrazu czekają na Ciebie w Lidexie. Wykorzystaj nasze doświadczenie. Skontaktuj się z nami:

Warszawa multimedia konferencyjne

Trójmiasto multimedia konferencyjne

Katowice multimedia konferencyjne

lub przez poniższy formularz kontaktowy

Tłumaczenia Warszawa

tlumaczenia@lidex.pl

(22) 512-47-30
(22) 512-47-00
pon-pt 8:00-18:00

Konferencje Warszawa

konferencje@lidex.pl

(22) 512-47-20
502-456-092
pon-pt 8:00-18:00

Formularz kontaktowy


  •  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
LidexKonferencjeMultimedia konferencyjne