Lidex - konferencje - diodowy ekran LED

Lidex – Twój partner techniczny

wydarzenia stacjonarne, hybrydowe, online

Diodowy ekran LED

Ekrany świetlne – multimedialny wymiar Twojego wydarzenia

Zarówno Twoja konferencja, pokaz, jak i event zasługują na najwyższą jakość prezentacji wizualnej. Ekrany wielkoformatowe LED oferowane przez Lidex gwarantują wysoką jasność, a także rozdzielczość obrazu. Ponadto, modułowa kompozycja ekranu diodowego pozwala zbudować obraz o dowolnej wielkości oraz konfiguracji. Wysoka jasność paneli diodowych LED gwarantuje nie tylko doskonałą widoczność, ale i kontrast oraz całą paletę barw – nawet w bardzo jasnym pomieszczeniu. Diodowa matryca ekranu LED skutecznie eliminuje refleksy świetlne, czyniąc obraz czytelnym i wyrazistym. Lekkie i przenośne moduły LED, mocowane na konstrukcji nośnej, pozwalają budować ściany diodowe o dowolnej szerokości i wysokości. Ekrany mogą stać lub być podwieszone, na przykład do sufitu.

Uniwersalne zastosowanie ekranów diodowych LED

Ekrany wielkoformatowe LED są znakomitym uzupełnieniem:

 • stoiska targowego
 • ekspozycji handlowej
 • wystawy
 • pokazu mody
 • imprezy promocyjnej

Przyciągają tłumy widzów oraz uwagę zainteresowanych. Ekran diodowy (ledwall) jest więc idealnym medium do wyświetlania spotów reklamowych oraz zmieniających się informacji.

Dowolne wydarzenie, na przykład:

 • koncert
 • wernisaż
 • impreza plenerowa
 • impreza sportowa

zyska nowy multimedialny wymiar dzięki wielkoformatowym ekranom LED. Twój event stanie się znacznie atrakcyjniejszy dzięki możliwościom pokazywania zbliżeń, powtórek, a także aktualnych informacji na ogromnych ekranach LED.

Ścianki diodowe LED są także dodatkową atrakcją podczas:

 • imprezy
 • bankietu
 • kameralnego spotkania w lokalu rozrywkowym, klubie lub restauracji.

Ekrany LED gwarantują maksymalną nośność informacyjną i promocyjną w dowolnym miejscu, czy to w pasażu handlowym, hali dworca, czy w witrynie sklepowej. Wykorzystanie ich skuteczności i możliwości zależy wyłącznie od Twojej pomysłowości, a także wyobraźni.

Wynajem ekranów diodowych w Lidexie – szeroki wybór formatów i rozmiarów

Nie każdy event wymaga ogromnego ekranu LED. Dlatego w Lidexie oferujemy wynajem ekranów diodowych w różnych rozmiarach i formatach. Czy potrzebujesz ekranu do prezentacji w małej sali konferencyjnej, czy może ścianki LED na otwartym stadionie – zawsze znajdziesz u nas odpowiednie rozwiązanie.

Wypożyczalnia ścianek LED – korzyści

Wynajmując ekrany w Lidexie, korzystasz z naszego doświadczenia oraz profesjonalnych konsultacji. 

Przetransportujemy je na miejsce Twojego wydarzenia, sprawnie zamontujemy, wykonamy próby techniczne, tak aby podczas samego wydarzenia ich wykorzystanie było optymalne. Decydując się na wynajem ekranów LED w Lidexie, nie musisz martwić się o aspekt techniczny. Nasz zespół specjalistów zapewni pełną obsługę – od transportu, montażu, przez kalibrację aż po demontaż.

Wynajem ścianek LED – elastyczne rozwiązanie dla każdego wydarzenia

Lidex oferuje nie tylko profesjonalne tłumaczenia, w tym tłumaczenia symultaniczne ale też pełną obsługę techniczną różnorodnych wydarzeń. Jeśli organizujesz eventy i konferencje online, możesz połączyć transmisję na żywo z prezentacją na ekranach LED, które idealnie integrują się z innymi technologiami wykorzystywanymi podczas takich spotkań.

Wynajem sprzętu konferencyjnego – kompleksowa oferta dla Twojego wydarzenia

Co jeszcze możemy Ci zaproponować?

W dzisiejszych czasach niezawodność technologiczna jest kluczem do sukcesu każdego wydarzenia. W Lidexie wiemy, na czym polega profesjonalna obsługa, więc znajdziesz u nas wszystko, co potrzebne do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji oraz eventów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług konferencyjnych.

Masz pytania? Chcesz skorzystać z podpowiedzi jak optymalnie wykorzystać możliwości diodowego ekranu LED podczas Twojego wydarzenia? Skontaktuj się z nami:

Warszawa diodowy ekran LED

Trójmiasto diodowy ekran LED

Katowice diodowy ekran LED

lub przez poniższy formularz kontaktowy

Tłumaczenia Warszawa

tlumaczenia@lidex.pl

(22) 512-47-30
(22) 512-47-00
pon-pt 8:00-18:00

Konferencje Warszawa

konferencje@lidex.pl

(22) 512-47-20
502-456-092
pon-pt 8:00-18:00

Formularz kontaktowy


 •  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
LidexKonferencjeDiodowy ekran LED