Lidex - zintegrowane usługi online - Tłumaczenia przysięgłe z KPE

Lidex – pionier

zintegrowanych usług online

Tłumaczenia przysięgłe z KPE

Czym jest tłumaczenie przysięgłe poświadczone kwalifikowanym podpisem elektronicznym?

To, że zwykłe tłumaczenia można zlecić i odebrać online nikogo już nie dziwi. Warto jednak pamiętać, że ta forma współpracy jest możliwa także w przypadku tłumaczeń przysięgłych poświadczonych kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

W odróżnieniu od klasycznego tłumaczenia przysięgłego, poświadczonego przez tłumacza pieczęcią i własnoręcznym podpisem, ta forma nie wymaga drukowania i jest honorowana wyłącznie w wersji elektronicznej.

Kwalifikowany podpisy elektroniczny został dopuszczony i wprowadzony na mocy ustawy o zawodzie tłumacza przysięgłego (Dz. U. z 2017 r. poz. 1505). Art. 18 ust. 1a. tej ustawy głosi: „Tłumacz przysięgły może, za pomocą kwalifikowanego podpisu elektronicznego, poświadczyć tłumaczenie lub odpis pisma w postaci elektronicznej.”

Tłumaczenia przysięgłe z KPE w Lidexie

Zachęcamy naszych Klientów do korzystania z tłumaczeń z KPE gdyż współpracujemy z licznym gronem doświadczonych tłumaczy przysięgłych różnych języków, którzy poświadczają tłumaczenia właśnie w tej formie.

Z tego bezpiecznego, pozwalającego na oszczędność czasu, a także finansów rozwiązania korzysta już wielu zadowolonych odbiorców. Obserwujemy, że coraz więcej instytucji, korporacji oraz firm zleca w Lidexie tłumaczenia przysięgłe poświadczone KPE.

Korzyści ze zlecenia Lidexowi tłumaczenia przysięgłego, które tłumacz poświadczy kwalifikowanym podpisem elektronicznym

Nie musisz czekać na przesyłkę z tłumaczeniem, a także inwestować czasu i finansów w jej dostarczenie. Współpracując z szerokim gronem tłumaczy poświadczających realizowane tłumaczenia przysięgłe za pomocą KPE optymalnie dobierzemy dla Ciebie jednego z nich.

Otrzymasz tłumaczenie przysięgłe w wersji elektronicznej, by w tej formie sprawnie i łatwo przekazać je do właściwego urzędu czy instytucji. Eliminacja zbędnych wydruków to przejaw Twojej odpowiedzialności i troski o środowisko, a tym samym stosowanie się do zasad zrównoważonego rozwoju.

A my jesteśmy orędownikami działań na rzecz zrównoważonego rozwoju. Więcej na temat naszych własnych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju znajdziesz tutaj.

Tłumaczenie przysięgłe poświadczone kwalifikowanym podpisem elektronicznym to tylko jedna z wielu usług świadczonych w formie online przez Lidex.

Nasze inne usługi online:

I oczywiście całkowicie online realizujemy tłumaczenia pisemne oraz inne usługi translatorskie takie jak transkreacja, korekta, redakcja, tłumaczenia filmowe, usługi lokalizacji – w potrzebnych językach i specjalizacjach.

Zapraszamy do kontaktu:

Warszawa Tłumaczenia przysięgłe z KPE

Trójmiasto Tłumaczenia przysięgłe z KPE

Katowice Tłumaczenia przysięgłe z KPE

lub przez poniższy formularz kontaktowy

Tłumaczenia Warszawa

tlumaczenia@lidex.pl

(22) 512-47-30
(22) 512-47-00
pon-pt 8:00-18:00

Konferencje Warszawa

konferencje@lidex.pl

(22) 512-47-20
502-456-092
pon-pt 8:00-18:00

Formularz kontaktowy


  •  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.