Lidex - konferencje - systemy symultaniczne

Lidex – Twój partner techniczny

wydarzenia stacjonarne, hybrydowe, online

Systemy symultaniczne

Cyfrowe i radiowe systemy do tłumaczeń symultanicznych – co wybrać

W trakcie międzynarodowych kongresów i konferencji pracują cyfrowe systemy do tłumaczeń symultanicznych na podczerwień.

Systemy te gwarantują bezpieczeństwo, a także poufność tłumaczonych treści. Barierą przekazu dźwiękowego (mówców i tłumaczenia) jest sala, w której zainstalowany jest system. Tłumacze pracują w dźwiękoszczelnych kabinach (dysponujemy kabinami 2- oraz 3-osobowymi). Uczestnicy za pomocą odbiorników ze słuchawkami dokonują wyboru kanału, na którym odbierają przekaz w preferowanym przez siebie języku konferencji.

Radiowe systemy do tłumaczeń tzw. infoporty (nazywane również mobilnymi systemami do tłumaczeń) wykorzystuje się dla mniejszych, najczęściej mobilnych grup odbiorców (zwiedzanie, oprowadzanie po obiekcie), a także jako wsparcie  „tłumaczenia szeptanego”, zapewnianego dla jednego czy kilku uczestników wydarzenia odbywającego się w obcym dla nich języku.

Nasze systemy do tłumaczeń symultanicznych

Zapewniamy kompleksowo:

  • cyfrowe systemy do tłumaczeń symultanicznych na podczerwień
  • systemy radiowe tzw. infoporty (mobilne systemy do tłumaczeń)
  • transport, montaż systemów do tłumaczeń wraz z własnym nagłośnieniem, oświetleniem, multimediami, diodowymi ekranami LED, systemami do głosowań
  • znakomitą obsługę wydarzeń stacjonarnych i hybrydowych, a także realizowanych całkowicie online

a także:

Dysponujemy zapleczem technicznym umożliwiającym równoległą obsługę kilku niezależnych tłumaczeń symultanicznych, czy to w ramach jednego wydarzenia (grupy panelowe), czy też kilku różnych wydarzeń odbywających się równolegle w różnych lokalizacjach. Chętnie opowiemy o aspektach technicznych naszych systemów, możliwościach tłumaczenia na wiele języków jednocześnie, czy wykorzystania równolegle systemów w różnych salach konferencyjnych.

Realizujemy także usługę tłumaczeń symultanicznych online ze steamingiem do internetu. Posiadamy własne narzędzie optymalizujące realizację tłumaczeń symultanicznych realizowanych online: Pulpit tłumacza #LIDEXONLINE.

Korzyści z wyboru systemów do tłumaczeń symultanicznych Lidexu – nasze przewagi konkurencyjne

Systemy do tłumaczeń symultanicznych oraz usługi tłumaczy symultanicznych zapewniamy od roku 1989. Na polskim rynku jesteśmy niekwestionowanym liderem w dziedzinie realizacji tłumaczeń ustnych. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem technicznym, a także najlepszym zespołem technicznym, biegłym w realizacji usług tłumaczeń symultanicznych w przeróżnych warunkach i kombinacjach. Zespół ten jest ceniony przez Klientów nie tylko za doświadczenie, wszechstronną wiedzę techniczną, szybkie, skuteczne działania w trudnych sytuacjach. Jest także doceniany za pomoc, zaangażowanie i działania daleko wychodzące poza swoje obowiązki, a przyczyniające się do finalnego sukcesu obsługiwanych wydarzeń.

Nasz zespół Działu Obsługi Klienta dysponuje ogromną wiedzą i zdolnościami doradczymi, chwalonymi przez Klientów. Klient otrzymuje sugestie i podpowiedzi jaki sprzęt symultaniczny zamówić i jakie wybrać rozwiązania dla swojego wydarzenia stacjonarnego, hybrydowego czy odbywającego się online.

Stacjonarne usługi konferencyjne realizujemy nie tylko na terenie całej Polski, ale i poza jej granicami. Tym samym znamy większość krajowych obiektów kongresowych, konferencyjnych oraz zabytkowych, w których odbywają się wydarzenia z wykorzystaniem systemów do tłumaczeń symultanicznych. Znajomość ta umożliwia optymalne zamontowanie sprzętu w celu uzyskania jak najlepszych parametrów technicznych, zapewnienia komfortu pracującym na miejscu tłumaczom, a finalnie odbioru tłumaczenia znakomitej jakości uczestnikom wydarzenia.

Co wyróżnia tłumaczy symultanicznych Lidexu

Klienci twierdzą, że „Lidex ma najlepszych tłumaczy ustnych na rynku”.

To przekonanie wynika nie tylko z naszego doskonałego kontaktu ze środowiskiem elity polskich tłumaczy konferencyjnych. Także z wiedzy o predyspozycjach poszczególnych tłumaczy,  zmianach w postaci zdobywania przez nich nowych kwalifikacji i kompetencji.  Posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie w optymalnym doborze tłumaczy do specyfiki tłumaczonych symultanicznie wydarzeń. Dobór ten jest szczególnie ważny przy obsłudze wielojęzycznych konferencji. Wszystkie pary (tłumacze symultaniczni zazwyczaj pracują w 2-osobowych zespołach) muszą sprawnie współpracować ze sobą, zapewniając odbiorcom wyrównany, najwyższy poziom przekładu.

W Lidexie wraz z systemem do tłumaczeń symultanicznych zamówisz więc usługi najlepszych tłumaczy symultanicznych potrzebnych Ci języków i specjalizacji.

Wykorzystaj nasze doświadczenie w realizacji usług tłumaczenia symultanicznego

Współpraca z Lidexem to gwarancja realizacji usługi tłumaczeniowej na najwyższym poziomie. Zapewniamy usługi dla instytucji rządowych, międzynarodowych korporacji, a także instytucji pożytku publicznego. Tłumaczymy zarówno wystąpienia publiczne jak i relacje „na żywo” w kanałach telewizyjnych.

Chętnie podzielimy się naszą wiedzą, a także doświadczeniem w zakresie zapewniania usługi tłumaczenia symultanicznego. Chętnie zintegrujemy ją z innymi usługami konferencyjnymi, realizując kompleksową obsługę techniczną Twojego wydarzenia.

Sprawdź nas – lidera usług tłumaczenia symultanicznego w Polsce. Zapraszamy do kontaktu:

Warszawa systemy symultaniczne

Trójmiasto systemy symultaniczne

Katowice systemy symultaniczne

lub przez poniższy formularz kontaktowy

Tłumaczenia Warszawa

tlumaczenia@lidex.pl

(22) 512-47-30
(22) 512-47-00
pon-pt 8:00-18:00

Konferencje Warszawa

konferencje@lidex.pl

(22) 512-47-20
502-456-092
pon-pt 8:00-18:00

Formularz kontaktowy


  •  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
LidexKonferencjeSystemy symultaniczne