Lidex - zintegrowane usługi online - tłumaczenia ustne online

Lidex – pionier

zintegrowanych usług online

Tłumaczenia ustne online

Kiedy skorzystać z ustnego tłumaczenia zdalnego

Ustne tłumaczenia zdalne zyskały niesłychaną popularność ponieważ usługa ta umożliwia organizowanie międzynarodowych wydarzeń w prosty, ekonomiczny i bezpieczny sposób – online na platformie wideokonferencyjnej. Z ustnych tłumaczeń zdalnych korzystają nie tylko organizatorzy konferencji hybrydowych czy prowadzonych w trybie online. Tłumaczenia ustne online sprawdzają się znakomicie także podczas kameralnych rozmów czy negocjacji z zagranicznymi partnerami.

Tak, jak każde inne wydarzenie organizowane w trybie online oszczędzają czas i środki finansowe. Tłumacz, czy grupa tłumaczy (w wypadku tłumaczeń symultanicznych – także na kilka języków) nie muszą dojeżdżać na miejsce organizowanego wydarzenia. Organizator nie musi wynajmować przestrzeni w obiekcie konferencyjnym wraz z transportem i montażem systemów do tłumaczeń symultanicznych, nagłośnienia, multimediów.

Tłumacze mogą pracować całkowicie zdalnie lub z naszego własnego studia online z Warszawie lub w Katowicach.

Usługa zdalnego tłumaczenia ustnego daje wiele różnych możliwości zapewnienia Twoim partnerom, gościom, uczestnikom wydarzenia dostępu do przekładu na żywo na potrzebne języki.

Współpracujemy wyłącznie z elitą tłumaczy ustnych w Polsce

Lidex jest liderem w realizacji tłumaczeń ustnych – także tłumaczeń zdalnych. Oferujemy usługi ponad 400 tłumaczy 36 języków z Polski, Europy i świata, pracujących w trybie online. Tłumacze Ci posiadają bardzo bogate doświadczenie zawodowe i znakomite referencje zadowolonych Klientów. Specjalizują się w tłumaczeniach z określonych branż, znają specjalistyczne słownictwo branżowe i rozumieją ich specyfikę. Dodatkowo dysponują doświadczeniem w wykonywaniu swojej pracy w trybie online.

Korzyści ze współpracy z Lidexem przy realizacji tłumaczeń ustnych online

Tłumaczom zdalnym pracującym w Lidexie zapewniamy unikatowy na rynku komfort pracy online: posiadamy własne, autorskie narzędzie – Pulpit do ustnych tłumaczeń zdalnych #LIDEXONLINE

Więcej informacji na temat Pulpitu: https://www.meetingplanner.pl/news/technologie/1049897-Zdalny-Pulpit-Tlumacza-LidexOnline.html

Jednocześnie tłumacze preferują realizację tłumaczeń zdalnych z Lidexem. Wiedzą, że nasz doświadczony w realizacjach online zespół techniczny monitoruje ich pracę i na bieżąco służy pomocą i wsparciem technicznym.

Komfort i bezpieczeństwo pracy tłumaczy zapewniane im przez Lidex przekładają się na jakość samego tłumaczenia online. A w efekcie na końcową satysfakcję naszych Klientów oraz uczestników Ich wydarzeń.

Klienci korzystają z doświadczenia zespołów Działu Obsługi Klienta oraz Działu Technicznego Lidexu w doradztwie i realizacji tłumaczeń ustnych online. Mamy ogromną praktykę w realizacji różnorodnych wydarzeń online. Każdego tygodnia realizujemy na bieżąco, także równolegle, wiele tłumaczeń zdalnych. Znamy doskonale specyfikę tej pracy, Klienci korzystają z naszej wiedzy i doświadczenia w tym zakresie.

Oferujemy tłumaczenia na dowolnej platformie zewnętrznej np. Microsoft Teams, Zoom, Webex, Skype, ClickMeeting, Google Meet, a także własne rozwiązania.

Oferujemy także komplementarne usługi online:

A jeśli potrzebujesz tłumaczeń pisemnych czy poświadczonych przez tłumacza przysięgłego, to wykonamy je dla Ciebie także online – z wykorzystaniem kwalifikowanego podpisu elektronicznego (KPE).

Potrzebujesz tłumaczenia zdalnego? Wybierz Lidex – lidera tłumaczeń online w Polsce. Zapraszamy do kontaktu:

Warszawa Tłumaczenia ustne online

Trójmiasto Tłumaczenia ustne online

Katowice Tłumaczenia ustne online

lub przez poniższy formularz kontaktowy

Tłumaczenia Warszawa

tlumaczenia@lidex.pl

(22) 512-47-30
(22) 512-47-00
pon-pt 8:00-18:00

Konferencje Warszawa

konferencje@lidex.pl

(22) 512-47-20
502-456-092
pon-pt 8:00-18:00

Formularz kontaktowy


  •  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
LidexUsługi onlineTłumaczenia ustne online