Tłumaczenia i konferencje Lidex Warszawa

Lidex – likwidujemy bariery

w kontaktach międzyludzkich

Obsługa konferencji Warszawa

Centrum Tłumaczeń i Obsługi Konferencji Lidex Warszawa łączy tradycję i nowoczesność. Od roku 1989 wdrażamy bowiem nowe usługi i rozwiązania. Na bieżąco zapewniamy optymalne: tłumaczenia pisemnetłumaczenia ustneobsługę konferencji, usługi online przy zastosowaniu narzędzi informatycznych najnowszej generacji.

Lidex – lider obsługi konferencji Warszawa

Nasi Klienci wysoko cenią fakt, że realizujemy dla nich specjalistyczne tłumaczenia ustne – konferencyjne i symultaniczne – aż z 12 dziedzin: od prawa, bankowości, przez gospodarkę, medycynę, naukę, kulturę po przemysł czy OZE.

Szeroki zakres usług konferencyjnych

Lidex Konferencje Warszawa to nie tylko tłumaczenia konferencyjne i symultaniczne. Zapewniamy kompleksową obsługę konferencji i wydarzeń stacjonarnych, hybrydowych oraz online. Zamówisz u nas także diodowe ekrany LED, nagłośnienie, oświetlenie, systemy do głosowań, multimedia. Wielką popularnością cieszy się także autorskie rozwiązanie Lidexu do obsługi tłumaczeń online – pulpit tłumacza ustnego #LIDEXONLINE, a także streaming wydarzeń i usługi realizowane w naszym studio online.

Elita tłumaczy Warszawa

Najważniejsi są jednak LUDZIE – elita tłumaczy realizujących dla naszych Klientów  tłumaczenia konferencyjne i symultaniczne (stacjonarne, hybrydowe czy całkowicie online). Współpraca z najlepszymi tłumaczami branżowymi to dla naszych klientów pewność, że przekłady specjalistyczne spełniają ich oczekiwania merytoryczne. Tłumacze ci na bieżąco rozwijają swój warsztat translatorski oraz szereg innych umiejętności technicznych, niezbędnych w pracy tłumacza ustnego XXI wieku (biegła obsługa niezbędnych narzędzi translatorskich, praca zespołowa, praca w trybie hybrydowym czy online).

Dział Obsługi Klienta i Dział Techniczny – Konferencje Warszawa

Nadzwyczajni LUDZIE Lidexu to także Zespoły Działu Obsługi Klienta oraz Działu Technicznego – osoby nad wyraz zaangażowane w sprawy swoich klientów, realizujące złożone projekty konferencyjne – czasami w bardzo krótkich terminach. Tak wysoko postawiona poprzeczka jakości obsługi wymaga nie tylko pasji i zaangażowania, ale i znakomitych umiejętności logistycznych, doświadczenia, znajomości szeregu rozwiązań konferencyjnych, ich umiejętnego integrowania oraz  nieustającego doskonalenia i rozwoju. Doradcy Klienta i Zespół Techniczny zbierają pochwały za dostarczanie Klientom nie tylko znakomitych usług konferencyjnych, ale i za celne doradztwo, wiedzę i kulturę osobistą.

Lidex – konferencje i tłumaczenia ustne Warszawa –  sprawdź jakość naszych usług i obsługi

ul. Republikańska 24a
04-404 Warszawa

konferencje@lidex.pl

(22) 512-47-20
502-456-092

pon-pt 8:00-18:00