Lidex - konferencje - oświetlenie eventowe

Lidex – Twój partner techniczny

wydarzenia stacjonarne, hybrydowe, online

Oświetlenie eventowe

Jak wyczarować klimat wydarzenia

Organizatorzy wydarzeń konferencyjnych często skupiają się na wykorzystaniu multimediów, pomijając rolę dobrego oświetlenia swojego wydarzenia. Odpowiednio dobrany system oświetleniowy jest niezbędny nie tylko dla uatrakcyjnienia samego wydarzenia, np. uroczystych gal, jubileuszy, prezentacji, koncertów. Pomaga także skupić uwagę uczestników na dobrze widocznych i oświetlonych mówcach, gościach wydarzenia czy osobach odbierających nagrody oraz wyróżnienia. Nie można też pominąć roli oświetlenia sal i/lub innych pomieszczeń, dopasowanego do charakteru danego wydarzenia. Światło może znakomicie wyczarować taki czy inny klimat, a także zmieniać go dynamicznie w trakcie wydarzenia. Zapewni to doświadczony realizator oświetlenia, pracujący na dobrze dobranym sprzęcie. Efekt ten osiąga się dzięki kreatywnym ustaleniom z organizatorem wydarzenia.

Odpowiednie natężenie światła, a także jego barwa, trafne prowadzenie spowodują, że oświetlane osoby zaprezentowane zostaną publiczności w sposób optymalny. Jednocześnie klimat stworzony przez światło dostosowane do charakteru wydarzenia zaowocuje tym, że uczestnicy zapamiętają je na długo po jego zakończeniu.

Oświetlenie eventowe w Lidexie

Oferujemy szeroki zakres usług i urządzeń oświetleniowych do obsługi konferencji, gal, jubileuszy, prezentacji, wszelkiego rodzaju spotkań – wydarzeń stacjonarnych, hybrydowych czy też w całości realizowanych w naszym studiu online.

Oferujemy profesjonalne systemy oświetleniowe

  • konferencyjne
  • architektoniczne
  • sceniczne

Efekty:

  • światło białe, statyczne, kolorowe, wielopunktowe
  • efekty (gobo, stroboskopy, ruchome głowy, skanery)

Oświetlenie eventowe – nasze doświadczenie – Twoje korzyści

Specjalizujemy się w obsłudze technicznej konferencji, a także różnorodnych wydarzeń biznesowych i kulturalnych. Integrujemy pracę takich urządzeń konferencyjnych jak oświetlenie, multimedia, nagłośnienie. Podczas tych wydarzeń często pracują także nasze systemy do głosowania oraz zespoły tłumaczy symultanicznych z wykorzystaniem naszych systemów do tłumaczeń. 

Klienci zazwyczaj zamawiają u nas kompleksową obsługę techniczną swoich wydarzeń – stacjonarnych, hybrydowych czy realizowanych całkowicie online (często w naszym własnym wirtualnym studiu).

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia w zakresie doboru oświetlenia, które zarówno pasuje do charakteru Twojego wydarzenia, a także pomoże zbudować jego indywidualny klimat. Jednocześnie możesz u nas zamówić inne systemy konferencyjne: nagłośnienie, multimedia – w tym diodowy ekran LED, systemy do głosowania, systemy do tłumaczeń, tłumaczy oraz dodatkowy personel i usługi konferencyjne. 

Przekonaj się, za co cenią nas wieloletni Klienci. Skontaktuj się z nami, by zamówić oświetlenie eventowe:

Warszawa Oświetlenie eventowe

Trójmiasto Oświetlenie eventowe

Katowice Oświetlenie eventowe

lub przez poniższy formularz kontaktowy

Tłumaczenia Warszawa

tlumaczenia@lidex.pl

(22) 512-47-30
(22) 512-47-00
pon-pt 8:00-18:00

Konferencje Warszawa

konferencje@lidex.pl

(22) 512-47-20
502-456-092
pon-pt 8:00-18:00

Formularz kontaktowy


  •  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
LidexKonferencjeOświetlenie eventowe