Lidex - zintegrowane usługi online

Lidex – pionier

zintegrowanych usług online

Jesteśmy pionierem rynku usług tłumaczeniowych i konferencyjnych. Od roku 1989 wdrażamy nowe rozwiązania – jak wymuszone pandemią Covid-19 usługi online. Idziemy jednak krok dalej; realizujemy nie tylko pojedyncze usługi, ale także zintegrowane pakiety, projektowane indywidualnie dla każdego Klienta

Usługi online – nasza oferta

Realizujemy wydarzenia online, wykorzystując zintegrowane pakiety usług:

Streaming wydarzeń

Realizujemy transmisje online z własnego studia, siedziby Klienta lub z innego dowolnego miejsca

Studio online

Studio umożliwia realizację wydarzeń online lub hybrydowych ze streamingiem do sieci i możliwością tłumaczenia na wiele języków

Tłumaczenia ustne online

Tłumacze ustni mogą pracować całkowicie zdalnie lub z naszego studia online w
Warszawie czy w Katowicach

Tłumaczenia
przysięgłe z KPE

Tłumaczenie poświadczone KPE nie wymaga drukowania i jest honorowane wyłącznie w wersji elektronicznej

Tłumaczenia
symultaniczne online

Realizujemy tłumaczenia symultaniczne online także na kilka języków jednocześnie w ramach jednego lub wielu wydarzeń

Pulpit tłumacza
#LIDEXONLINE

Pulpit #LIDEXONLINE to unikalne narzędzie optymalizujące realizację wielu tłumaczeń ustnych
online jednocześnie

ZINTEGROWANE usługi online

W Lidexie nie tylko realizujemy standardowe na rynku usługi tłumaczeniowe i konferencyjne. Jesteśmy innowacyjni – szybko reagujemy na zmiany rynkowe, jak te wymuszone przez Covid-19: sprawnie wdrożyliśmy wachlarz usług online i z powodzeniem te usługi zintegrowaliśmy.

Nie tylko zapewnimy wirtualne studio z wirtualnym tłem do wystąpień czy organizację debat online i ich streaming do internetu – także prowadzonych w wielu wirtualnych pokojach jednocześnie. Zorganizujemy również wirtualne tłumaczenie symultaniczne na potrzebne odbiorcom języki. Wykorzystamy do tego pulpit tłumacza #LIDEXONLINE, który gwarantuje tłumaczom najwyższy komfort pracy zdalnej. Szczególnie podczas wydarzeń wielojęzycznych, wymagających płynnej i dobrej współpracy kilku czy kilkunastu tłumaczy różnych języków.

Daliśmy się poznać Klientom jako ekspert od integracji usług online – również z tradycyjnymi usługami konferencyjnymi i tłumaczeniowymi.

Klienci oddają w nasze ręce projektowanie optymalnych rozwiązań konferencyjnych potrzebnych przy realizacji wydarzeń hybrydowych czy prowadzonych całkowicie w formie online. Zaprojektujemy optymalnie także Twoje wirtualne wydarzenie.

zintegrowane usługi online

Skorzystaj ze zintegrowanego pakietu usług online Lidexu

Potrzebujesz tłumaczenia zdalnego?

Wybierz Lidex i najwyższą jakość tłumaczeń online

Najwyższa jakość usług online

Certyfikat ISO 9001

To zewnętrzne potwierdzenie jakości naszych usług i obsługi. Posiadamy go od 2001 roku. Jego utrzymanie monitorowane jest przez zewnętrzne i wewnętrzne audyty. Obliguje nas także do podnoszenia wprowadzonych standardów. A standardami tymi obejmujemy kolejne nowości wprowadzane do naszej oferty – jak usługi online czy obsługa wydarzeń hybrydowych.

Certyfikat ISO 9001

Ludzie

Jaka jest recepta na sukces? Ludzie! Ambitni, niepokorni, nastawieni na nieustanny rozwój i zmiany, odważni, ale przede wszystkim uwielbiający swoich Klientów, empatyczni, solidarni, potrafiący pracować zespołowo. Taki właśnie jest zespół Lidexu. To zespół działu konferencji wprowadził sprawnie szeroki wachlarz usług online – rozwija je i integruje.

Ponad 70% Klientów ocenia jakość naszej obsługi jako PONADPRZECIĘTNĄ*

*dane pochodzą z ankiet satysfakcji z okresu 2020-2021

Jakość usług online zależy od ludzi

Chcesz odczuć różnicę w jakości obsługi wydarzeń online? Sprawdź, jak zaangażowany i kreatywny jest zespół działu konferencji Lidexu.