Lidex - zintegrowane usługi online - tłumaczenia symultaniczne online

Lider – pionier

zintegrowanych usług online

Tłumaczenia symultaniczne online

Tłumaczenia symultaniczne, a tłumaczenia symultaniczne online – na czym polega różnica

W wypadku wydarzeń stacjonarnych realizacja tłumaczenia symultanicznego wymaga wykorzystania systemu do tłumaczenia symultanicznego – w tym m.in. kabin dla tłumaczy oraz odbiorników dla odbiorców tłumaczenia – wraz z ich transportem, montażem i obsługą w obiekcie konferencyjnym, w którym odbywa się wydarzenie. Tłumacze symultaniczni pracują w kabinach zamontowanych w miejscu wydarzenia, tak samo jak czuwający nad przebiegiem tłumaczenia zespół techniczny.

Przy realizacji wydarzeń online nie transportujemy i nie montujemy tego systemu w danym obiekcie konferencyjnym. Podczas wydarzenia online jego uczestnicy mogą być rozproszeni w różnych lokalizacjach – podobnie jak tłumacze symultaniczni. Tłumacze mogą pracować z jednej lokalizacji np. naszego studia online lub całkowicie zdalnie. Form przeprowadzenia tłumaczenia ustnego zdalnie może być wiele. Dlatego tak cenne jest dla Klientów doświadczenie Lidexu w realizowaniu różnorodnych form tej usługi.

Tłumaczenia symultaniczne online – co oferujemy?

Zapewniamy usługi ponad 400 tłumaczy 36 języków z Polski, Europy i świata, pracujących w trybie online. Tłumacze ci posiadają bogate doświadczenie zawodowe i specjalizują się w tłumaczeniach z wielu różnorodnych branż. Dodatkowo dysponują dużym doświadczeniem w wykonywaniu swojej pracy w trybie online.

Do obsługi zdalnych tłumaczeń symultanicznych wykorzystujemy własne narzędzie – Pulpit #LIDEXONLINE.

Jest to narzędzie optymalizujące proces zdalnego tłumaczenia symultanicznego. Zapewnia tłumaczom unikalny komfort pracy online. Narzędzie to wdrożyliśmy w roku 2020 i od tego czasu zyskało ono wielkie uznanie zarówno ze strony samych tłumaczy, jak i Klientów.

Więcej na ten funkcjonalności Pulpitu: https://www.meetingplanner.pl/news/technologie/1049897-Zdalny-Pulpit-Tlumacza-LidexOnline.html

Dodatkowo komfort uczestnikom i tłumaczom zapewniają realizatorzy techniczni wydarzenia, czuwający – zdalnie lub w naszym studiu online – nad jego płynnym przebiegiem.

Realizujemy tłumaczenia na dowolnej platformie zewnętrznej: np. Microsoft Teams, Zoom, Webex, Skype, ClickMeeting, Google Meet, a także własne rozwiązania.

Korzyści z wyboru Lidexu do realizacji zdalnych tłumaczeń symultanicznych

Wykorzystaj nasze bogate doświadczenie w realizacjach tłumaczeń symultanicznych online.
Każdego tygodnia realizujemy na bieżąco, także równolegle, wiele zdalnych tłumaczeń symultanicznych, znamy specyfikę tej pracy, Klienci ufają naszemu doświadczeniu w tym zakresie. Tłumacze symultaniczni pracują w naszych studiach online w Warszawie, Katowicach lub całkowicie zdalnie. Tłumaczymy symultanicznie online na wiele języków także podczas prestiżowych wydarzeń organizowanych przez międzynarodowe instytucje.

Zaufaj profesjonaliście

Lidex jest niekwestionowanym liderem wsród polskich firm zapewniających usługi tłumaczeń ustnych. Mamy w tym zakresie ponad trzy dekady doświadczeń. Zapewniamy usługi elity polskich tłumaczy dla instytucji rządowych, miedzynarodowych korporacji, a także podczas wydarzeń o doniosłym znaczeniu, transmisji na żywo czy wielojęzycznych, międzynarodowych konferencji. Współpracujemy również z tłumaczami z Europy i innych kontynentów, min. podczas obsługi językowej zagranicznych delegacji wysokiego szczebla. Klienci cenią naszą wiedzę na temat tłumaczy oraz umiejętność ich doboru do specyfiki tłumaczonego wydarzenia.

Chętnie pomożemy w wyborze tłumaczy oraz rozwiązania technicznego, optymalnego do realizacji tłumaczenia symultanicznego podczas Twojego e-wydarzenia.

Oferujemy także komplementarne usługi online:

A jeśli potrzebujesz tłumaczeń pisemnych czy poświadczonych przez tłumacza przysięgłego, to wykonamy je dla Ciebie także online. Wykorzystamy kwalifikowany podpis elektroniczny (KPE).

Potrzebujesz tłumaczenia zdalnego? Wybierz Lidex – lidera tłumaczeń online w Polsce. Zapraszamy do kontaktu:

Warszawa Tłumaczenia symultaniczne online

Trójmiasto Tłumaczenia symultaniczne online

Katowice Tłumaczenia symultaniczne online

lub przez poniższy formularz kontaktowy

Tłumaczenia Warszawa

tlumaczenia@lidex.pl

(22) 512-47-30
(22) 512-47-00
pon-pt 8:00-18:00

Konferencje Warszawa

konferencje@lidex.pl

(22) 512-47-20
502-456-092
pon-pt 8:00-18:00

Formularz kontaktowy


  •  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
LidexUsługi onlineTłumaczenia symultaniczne online