Lidex - zintegrowane usługi online - pulpit tłumacza #LIDEXONLINE

Lidex – pionier

zintegrowanych usług online

Pulpit tłumacza #LIDEXONLINE

Co wyróżnia usługi online Lidexu? Sprawdź czym jest Pulpit do zdalnych tłumaczeń ustnych #LIDEXONLINE

W roku 2020 (z powodu ograniczeń spowodowanych pandemią COVID 19) wydarzenia – w tym i międzynarodowe konferencje i spotkania – przeniosły się do sieci. Tłumacze ustni musieli się dostosować do tych realiów i wykonywać swoją pracę (tłumaczyć ustnie) online. A realizacja wydarzeń online niesie za sobą wiele potencjalnych problemów technicznych. Zapewnienie Klientowi usługi tłumaczenia ustnego online znakomitej jakości tylko z pozoru wydaje się proste.

Lidex szybko zmierzył się z tym nowym problemem – zadziałaliśmy dwutorowo:

Dobraliśmy zespół tłumaczy ustnych, gotowych do pracy w trybie online: 400 znakomitych tłumaczy ustnych 36 języków pracujących zdalnie. Zapewniliśmy im pomoc techniczną, szkolenia, a także możliwość pracy online w naszych studiach w Warszawie i Katowicach. Ale zapewniliśmy tłumaczom COŚ jeszcze.

Jednocześnie Zespoły Działu Technicznego Konferencji oraz Działu R&D, pod wodzą szefa Biura Konferencji, podjęły wyzwanie, by Lidex w świadczeniu usługi ustnych tłumaczeń zdalnych osiagnął perfekcję. Wiosną roku 2020 szef Biura Konferencji zainicjował prace nad autorskim narzędziem do ustnych tłumaczeń zdalnych. I tak w roku 2020 powstał Pulpit tłumacza #LIDEXONLINE.

Pulpit jest unikalnym na rynku narzędziem do zapewniania zdalnych tłumaczeń ustnych znakomitej jakości. Służy zarówno do realizacji klasycznych jak i bardzo prestiżowych, złożonych technicznie oraz logistycznie wydarzeń tłumaczeniowych online. Klienci Lidexu zamawiają tę usługę (realizację tłumaczenia z wykorzystaniem Pulpitu) łącznie z zamawianiem tłumaczy ustnych do pracy online.

Jakie korzyści daje realizacja tłumaczeń zdalnych na Pulpicie tłumacza #LIDEXONLINE

Organizacja wydarzeń w trybie online przyjęła się na rynku. Organizatorzy cenią fakt oszczędności czasu i finansów na wynajem sal, sprzętu, a uczestnicy na dojazdy i zakwaterowanie. Znacząca część tłumaczeń ustnych realizowanych jest więc online.

A Pulpit wykorzystujemy do pracy tłumaczy w naszym własnym studiu online w Warszawie i/lub Katowicach, a także wykonywanej całkowicie zdalnie. Daje on możliwość realizacji wielu tłumaczeń online jednocześnie czy to podczas jednego, czy kilku niezależnych wydarzeń. Pulpit umożliwia realizację wydarzenia w wielu niezależnych pokojach online równocześnie. Uczestnicy każdej grupy online mogą korzystać z własnego zespołu tłumaczy online. Równolegle możemy realizować kilka niezależnych wydarzeń zdalnych czy hybrydowych z wykorzystaniem tłumaczy online różnych języków i specjalności.

Jednocześnie Pulpit to nasz ukłon dla tłumaczy, dla których praca w trybie online jest większym wyzwaniem technicznym niż podczas stacjonarnych wydarzeń. Pulpit to nasze COŚ także dla tłumaczy. Praca na Pulpicie zapewnia im unikalny komfort pracy online, co podkreślają i cenią współpracujący z nami tłumacze wykonujący ustne tłumaczenia zdalne.

Każdego tygodnia realizujemy na bieżąco, także równolegle, wiele tłumaczeń online. Znamy specyfikę tej pracy, a Klienci ufają naszemu doświadczeniu w tym zakresie.

Oferujemy tłumaczenia na dowolnej platformie zewnętrznej np. Microsoft Teams, Zoom, Webex, Skype, ClickMeeting, Google Meet, a także własne rozwiązania.

Więcej informacji na temat wykorzystania Pulpitu: https://www.meetingplanner.pl/news/technologie/1049897-Zdalny-Pulpit-Tlumacza-LidexOnline.html

Oferujemy także komplementarne usługi online:

A jeśli potrzebujesz tłumaczeń pisemnych czy poświadczonych przez tłumacza przysięgłego, to wykonamy je dla Ciebie także online – z wykorzystaniem kwalifikowanego podpisu elektronicznego (KPE).

Potrzebujesz tłumaczenia ustnego online? Wybierz tłumaczenie na naszym pulpicie #LIDEXONLINE. Skontaktuj się z nami:

Warszawa pulpit tłumacza #LIDEXONLINE

Trójmiasto pulpit tłumacza #LIDEXONLINE

Katowice pulpit tłumacza #LIDEXONLINE

lub przez poniższy formularz kontaktowy

Tłumaczenia Warszawa

tlumaczenia@lidex.pl

(22) 512-47-30
(22) 512-47-00
pon-pt 8:00-18:00

Konferencje Warszawa

konferencje@lidex.pl

(22) 512-47-20
502-456-092
pon-pt 8:00-18:00

Formularz kontaktowy


  •  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
LidexUsługi onlinePulpit tłumacza #LIDEXONLINE