Lidex - dodatkowe usługi konferencyjne

Lidex – Twój partner techniczny

wydarzenia stacjonarne, hybrydowe, online

Dodatkowe usługi konferencyjne

Dodatkowy personel konferencyjny, dodatkowe usługi czy/i wyposażenie konferencyjne oraz eventowe to „kropka nad i” Twojego wydarzenia

Realizacja konferencji czy eventu to wielkie przedsięwzięcie logistyczne, wymagające dogrania wielu szczegółów organizacyjnych i technicznych. Wie o tym każdy organizator tych wydarzeń. Warto jednak poświęcić czas i uwagę także takim tematom jak zapewnienie profesjonalnego personelu pomocniczego, mównic multimedialnych czy podestów.

Profesjonalny, wielojęzyczny personel pomocniczy to wizytówka Twojego wydarzenia, to osoby obsługujące recepcję, gości i prelegentów wydarzenia, wydające uczestnikom piloty do głosowania czy odbiorniki do tłumaczeń. Budują pierwsze wrażenie wśród uczestników i panelistów Twojego wydarzenia. Warto zadbać więc o to, by nie były to osoby przypadkowe lecz przygotowane do swojej pracy, świadome wagi swojej roli dla tworzenia dobrego wizerunku wydarzenia, do obsługi którego są zatrudnione.

Z punktu widzenia uczestników ważne są też dobrze przygotowane i ew. przetłumaczone materiały konferencyjne – w tym prezentacje. Dla mówców ważny jest komfort zapewniany podczas ich wystąpień – dobre nagłośnienie, oświetlenie, tłumaczenie, ale i mównice multimedialne.

Dodatkowe usługi konferencyjne Lidexu

Klienci najczęściej zamawiają u nas:

  • personel do obsługi punktów wydawania odbiorników do tłumaczeń symultanicznych i/lub pilotów do głosowania
  • mównice multimedialne
  • podesty
  • fotorelacje, wideorelacje
  • tłumaczenie materiałów konferencyjnych, prezentacji czy notatek prasowych

Zapewniamy także tłumaczy ustnych dla osób towarzyszących uczestnikom wydarzenia, a także asystę tłumaczy dla samych uczestników czy gości VIP.

Zapewniamy także obsługę translatorską biura prasowego. W trakcie przygotowań, prób i podczas samego wydarzenia służymy naszym Klientom wszechstronną pomocą, radą, a także wsparciem.

Korzyści z zamówienia w Lidexie dodatkowego personelu, usług i sprzętu konferencyjnego:

Naszą ambicją i pasją jest zaspokajanie wszelkich potrzeb konferencyjnych naszych Klientów. Zdarzają się nam bardzo indywidualne i unikalne zapytania. Korzyść ze współpracy z nami polega na tym, że nigdy nie zostawiamy Klientów z problemami – skutecznie je rozwiązujemy. Mamy wielkie doświadczenie w zapewnianiu różnorodnych usług „około-konferencyjnych”.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Obsługi Klienta – chętnie doradzimy i pomożemy w organizacji dodatkowego personelu czy sprzętu na potrzeby Twojej konferencji, spotkania biznesowego lub eventu. A podczas samego wydarzenia nasz doświadczony zespół techniczny zarówno wyprzedzi trudności, jak i zapobiegnie ewentualnym problemom.

Chcesz zamówić dodatkowe usługi konferencyjne? Potrzebujesz konsultacji? Skontaktuj się z nami:

Warszawa Obsługa Konferencji

Trójmiasto Obsługa Konferencji

Katowice Obsługa Konferencji

lub przez poniższy formularz kontaktowy

Tłumaczenia Warszawa

tlumaczenia@lidex.pl

(22) 512-47-30
(22) 512-47-00
pon-pt 8:00-18:00

Konferencje Warszawa

konferencje@lidex.pl

(22) 512-47-20
502-456-092
pon-pt 8:00-18:00

Formularz kontaktowy


  •  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
LidexKonferencjeDodatkowe usługi konferencyjne