Opinie klientów – konferencje

Opinie klientów usług konferencyjnych

Lidex – Twój partner techniczny

wydarzenia stacjonarne, hybrydowe, online

Opinie Klientów – konferencje

„Bardzo dziękujemy za obsługę. ? Bardzo fajnie wszystko wyszło. Ekipa techniczna wiadomo profesjonalna, ale chciałbym podkreślić bardzo dobrą organizację osób na stoisku wydawania słuchawek pierwszego dnia. Bardzo dobrze ogarniali ?”

PAN MACIEJ

największa w Polsce organizacja pozarządowa, wspierająca dzieci

„I would like to thank you, and your team helping to organize our event. The staff members were very kind and supportive.”

PANI DOMINIKA

światowa organizacja działająca na rzecz zdrowia

„Chciałbym bardzo podziękować za sprawną organizację i elastyczne podejście do klienta. Tradycyjnie – podziękowania dla panów z obsługi, którzy po raz kolejny bardzo dobrze czuwali nad całością.”

PAN PRZEMEK

amerykańska fundacja działająca na rzecz demokracji

„Jeszcze raz dziękuję za super współpracę przy tegorocznych kongresach. Niejedna osoba przekazała mi, że pod względem technicznym kongresy były bardzo profesjonalnie zorganizowane.”

PANI ALEKSANDRA

eksporter żywności z grupy TOP 20

„Thank you very much for your email! It was a pleasure working with your interpretation team and we were really grateful for all of their hard work and assistance during our training conference.”

PANI SARA

międzynarodowa organizacja pozarządowa

„Będę o Państwu pamiętać przy następnych projektach, bo jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Nie dość, że z Panią bardzo miło się współpracuje, to z Paniami tłumaczkami na miejscu też kontakt był wspaniały. Już po pierwszym dniu dostałam feedback, że tłumaczenie jest super i bardzo profesjonalne, więc mój klient również zadowolony, a to chyba najlepsza miara dobrze wykonanej roboty :)”

PANI MARTA

agencja eventowa

„We would like to thank the translators who did an amazing job! We were very satisfied about their translation and commitment during the trainings.”

PAN YVES

francuska firma consultingowa

„Dziękujemy, technicy są bardzo profesjonalni i pomocni, super – dziękujemy za taką obsługę!”

PANI DOMINIKA

firma z branży energetyki wiatrowej

„Chciałam serdecznie podziękować za czwartkową realizację – świetne tłumaczenie! Dostaliśmy dużo pozytywnych głosów od widzów.”

PANI AGNIESZKA

wiodące wydawnictwo medyczne

„Thank you for your cooperation, from our side everything went well. We were impressed by the professionality of your team, and the set-up was very well and nicely done. If ever we organize anything else in Warsaw, we will definitely contact you again!”

PANI DAPHNE

europejska partia polityczna

„Jestem bardzo wdzięczny, że udało się nam tak skutecznie współpracować. I wyczarowała dla mnie Pani tę obsługę.”

PAN FALK

niemiecka organizacja pozarządowa

„Proszę przekazać podziękowania również Paniom Tłumaczkom. Wspaniale to zrobiły.”

PANI KASIA

wiodąca grupa mediowa

„Dziękuję za miłą i profesjonalną współpracę przy organizacji Kongresu. Szczególne słowa uznania kieruję do Pani oraz do ekipy technicznej pracującej na miejscu. Z perspektywy agencji jest to najważniejsze ogniwo, które decyduje o jakości współpracy. Kłaniam się nisko!”

PAN JAKUB

agencja eventowa

„Chciałabym w imieniu polskich oraz niemieckich uczestników bardzo podziękować za tłumaczenie wykonane przez firmę Lidex podczas ostatnich dwóch dni. Wszyscy byliśmy bardzo zadowoleni z tego, że udało nam się płynnie poprowadzić konferencję.”

PANI DIANA

międzynarodowa spółka energetyczna

„Wszystko przebiegło pomyślnie. Tłumaczki otrzymały pochwałę, technicy również rewelacyjni – w trakcie montażu i obsługi byli praktycznie niewidoczni. Wszystko na czas, estetycznie i profesjonalnie.”

PANI MARIANNA

inicjatywa ONZ skupiająca zrównoważony biznes

„Chciałabym bardzo podziękować za współpracę i pomoc przy realizacji 3 onlinowych projektów. Bardzo doceniam Państwa elastyczność związaną z szybkim tłumaczeniem audio nagrań – dziękuję za nią.”

PANI WERONIKA

firma z branży energetyki wiatrowej

„Chciałam jeszcze raz bardzo, bardzo serdecznie podziękować za tę edycję. Za wszystko. Jak zwykle super z Wami.”

PANI KASIA

wiodąca grupa mediowa

„Zespół Lidexu jest pomocny, rzeczowy i kompetentny, a także co niezwykle istotne przy organizacji eventów – elastyczny i najzwyczajniej w świecie sympatyczny. Technicy zawsze stawali na wysokości zadania, zostawali do późnych godzin wieczornych i pomagali rozwiązać wszelkiego rodzaju problemy – wszystko to z uśmiechem.”

PANI EWA

firma z branży energetyki wiatrowej

Tłumaczenia Warszawa

tlumaczenia@lidex.pl

(22) 512-47-30
(22) 512-47-00
pon-pt 8:00-18:00

Konferencje Warszawa

konferencje@lidex.pl

(22) 512-47-20
502-456-092
pon-pt 8:00-18:00

Formularz kontaktowy


  •  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.