Lidex – jesteśmy tam

gdzie tworzy się historia

 • Dyplomatyczne Otwarcie Roku 2024

  Dyplomatyczne Otwarcie Roku 2024

  W ubiegłym miesiącu polscy przedsiębiorcy, politycy, eksperci oraz dyplomaci podczas Dyplomatycznego Otwarcia Roku 2024 w Centrum Olimpijskim w Warszawie dyskutowali o perspektywach i możliwościach gospodarczych dla Polski, Europy i świata w nadchodzącym roku.

  Tego typu spotkania to świetna okazja do wymiany międzynarodowych doświadczeń oraz budowania bądź nawiązywania nowych relacji.

  Cieszymy się niezmiernie, że firma Lidex  po raz kolejny mogła ułatwić komunikację podczas tego wydarzenia, zapewniając system do tłumaczeń symultanicznych oraz jego techniczną obsługę.

  Wierzymy, że tegoroczne spotkanie zaowocuje kolejnymi cennymi inicjatywami oraz nowymi możliwościami współpracy międzynarodowej, które Lidex niezmiennie będzie wspierał jako niezawodny partner w zakresie komunikacji językowej oraz usług konferencyjnych.

  Więcej informacji na temat usług językowych, technicznych, konferencji stacjonarnych, online i hybrydowych znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: https://lidex.com.pl/konferencje/

  Sposoby na stres w pracy
  poprzedni wpis
  5. Kongres Medycyny Integralnej
  kolejny wpis

Ostatnie wpisy