Lidex – jesteśmy tam

gdzie tworzy się historia

 • Gala UN DAY 2023

  UN DAY 2023

  24 października, jak co roku, kadra dyrektorska Lidexu miała zaszczyt uczestniczyć w Gali UN DAY 2023 i świętować Światowy Dzień Organizacji Narodów Zjednoczonych.

  Lidex, jako partner UN Global, tradycyjnie zapewnił tłumaczenie symultaniczne (tłumaczy oraz system do tłumaczeń symultanicznych) tego wydarzenia.

  Podczas Gali UN Day odbyła się premiera publikacji „Yearbook 2023”, która zawiera wszystkie wydarzenia z lat 2022-2023 realizowane z rządowymi i biznesowymi partnerami United Nations Global Compact Network Poland w zakresie działań na rzecz zrównoważonego rozwoju.

  Zobaczcie, jak o praktykach Lidexu wypowiadają się na łamach Yearbook 2023 (str. 234) Dyrektor Generalna, Dorota Emanuel-Roszkowska, oraz Dyrektor ds. Technologii IT i Rozwoju Biznesu, Justyna Wyszyńska.

  Link do publikacji: Yearbook 2023

  Jest nam również niezmiernie miło poinformować, że po raz kolejny podczas Gali otrzymaliśmy wyróżnienie. Cieszymy się, że nasze działania związane z wyznaczaniem i utrzymywaniem standardów pracy, standardów etycznych oraz ochroną praw człowieka zostały zauważone i docenione przez UN Global Compact Poland, którego mamy zaszczyt być aktywnym członkiem.

  Przeciw wykluczeniu
  poprzedni wpis
  EnergaCAMERIMAGE 2023
  kolejny wpis

Ostatnie wpisy