Obsługa techniczna konferencji

Lidex - Obsługa techniczna konferencji

Lidex – twój partner techniczny

wydarzenia stacjonarne, hybrydowe, online

Obsługa techniczna konferencji

Gdy oczekujesz więcej

Organizujesz spotkania firmowe, szkolenia, międzynarodowe konferencje – w formie stacjonarnej, hybrydowej czy online? Zapewne z praktyki wiesz, że na etapie przygotowań oraz realizacji samego wydarzenia liczy się troska o każdy szczegół.
Bo najważniejsza jest Twoja marka i dobre opinie uczestników tego wydarzenia, które zostaną w ich pamięci i przekazywanych relacjach.

Do obsługi takich wydarzeń warto angażować doświadczone i profesjonalne firmy, zajmujące się wynajmem sprzętu, a także obsługą techniczną. Firmy posiadające własną bazę i nowoczesne zaplecze techniczne. A przede wszystkim doświadczony zespół profesjonalistów; realizatorów dźwięku, obrazu, streamu do internetu, obsługi wydarzenia online.

Taką właśnie firmą jest Lidex. Działając na rynku konferencji od ponad trzech dekad zaspokajamy potrzeby najbardziej wymagających klientów zarówno biznesowych jak i instytucjonalnych. Powierzając nam obsługę techniczną (i językową) organizowanych przez Ciebie wydarzeń:

  • zyskasz gwarancję wynajmu sprawdzonego i nowoczesnego sprzętu – w ramach posiadanego certyfikatu ISO dokonujemy regularnych przeglądów własnej bazy sprzętowej
  • odczujesz komfort współpracy z Firmą Przyjazną Klientowi, która zajmie się Twoimi problemami i dylematami oraz zapewni wszelką pomoc i zaangażowanie zespołu działu obsługi klienta oraz zespołu technicznego na etapie przygotowań oraz w trakcie trwania samej konferencji
  • zyskasz zaufanego partnera, który na bazie posiadanej szerokiej wiedzy i praktyki dobierze optymalną konfigurację potrzebnego sprzętu
  • współpracując z nami, nie musisz być ekspertem – doradzimy Ci konkretne rozwiązania techniczne
  • usłyszysz tłumaczenie w wykonaniu najlepszych tłumaczy symultanicznych lub konferencyjnych, precyzyjnie dobranych przez Lidex do charakteru Twojego wydarzenia
  • skorzystasz z możliwości szybkiej realizacji Twoich nietypowych pomysłów przez pozostałe działy firmy Lidex dzięki naszej kompleksowości (tłumaczenia ustne, tłumaczenia pisemne, konferencje, usługi online).

Poznaj jakość naszej pracy, siłę naszego zaangażowania, znajomość różnorodnych sytuacji, a także doświadczenie w integrowaniu różnorodnych rozwiązań technicznych. Przekonaj się, dlaczego warto organizować wydarzenia stacjonarne, hybrydowe czy online z firmą Lidex.


Zapytaj o ofertę współpracy biznesowej, umów się na spotkanie:

Obsługa techniczna Konferencji Warszawa

Obsługa techniczna Konferencji Trójmiasto

Obsługa techniczna Konferencji Katowice


lub przez poniższy formularz

Tłumaczenia Warszawa

tlumaczenia@lidex.pl

(22) 512-47-30
(22) 512-47-00
pon-pt 8:00-18:00

Konferencje Warszawa

konferencje@lidex.pl

(22) 512-47-20
502-456-092
pon-pt 8:00-18:00

Formularz kontaktowy


  •  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.