Lidex - konferencje - Streaming online

Lidex – Twój partner technologiczny

wydarzenia stacjonarne, hybrydowe, online

Transmisje online

Zwiększ potencjał Twoich wydarzeń – udostępniaj je w sieci

Transmisje online wydarzeń, webinary, koncerty w sieci stały się bardzo popularne. Streaming likwiduje bowiem takie bariery jak czas i odległość, a także umożliwia dotarcie do znacznie większego grona odbiorców niż ma to miejsce w wypadku wydarzeń stacjonarnych. Streaming umożliwia dostęp online do wydarzenia osobom, które bezpośrednio nie mogą w nim uczestniczyć.

Dzięki opcji udostępnienia materiałów z transmisji w Internecie, odbiorcy mogą zapoznać się z ich treścią także po zakończeniu wydarzenia. Streaming zwiększa potencjał promocji oraz pozycjonowania marki.

Wykorzystaj doświadczenie Lidexu w transmisjach online

Zapewniamy usługę streamingu od lat, a od roku 2020 blisko połowa naszych Klientów decyduje się na realizację swojego wydarzenia całkowicie online lub w wersji hybrydowej (wydarzenie stacjonarne + jego transmisja online). Mamy więc duże doświadczenie w planowaniu, organizacji i realizacji transmisji online bardzo zróżnicowanych wydarzeń. Realizując tę usługę nasz zespół techniczny płynnie integruje wiele zadań, co wymaga dużej wiedzy technicznej oraz jeszcze większej praktyki.

Zrealizujemy dla Ciebie streaming:

 • ze studia online Lidexu, z Twojej siedziby lub dowolnego miejsca
 • połączymy uczestników za pomocą telemostu i umieścimy stream na naszej dedykowanej platformie lub na platformie zewnętrznej m.in. YouTube, Facebook, Vimeo, LinkedIn
 • kilku wersji językowych wydarzenia
 • na ekrany / ekrany LED w innych lokalizacjach
 • na urządzenia mobilne
 • z Twoim brandingiem
 • dla nieograniczonej liczby odbiorców
 • z rejestracją wydarzenia – a także postprodukcją zarejestrowanych materiałów

Dysponujemy platformą online do osadzenia streamu ze wszystkimi niezbędnymi funkcjonalnościami.

Twoje korzyści ze współpracy z Lidexem przy realizacji transmisji online

Skorzystasz z fachowej pomocy doświadczonych specjalistów. Nie tylko przygotujemy dla Ciebie rider techniczny, który pomoże Ci odpowiednio przygotować się do wydarzenia online. Zapewnimy również tłumaczy ustnych dla Twoich wydarzeń międzynarodowych i/lub z udziałem zagranicznych gości, prelegentów, odbiorców. Dysponujemy szerokim gronem znakomitych tłumaczy symultanicznych, biegłych w wykonywaniu tłumaczeń zdalnych.

Zapewnimy nie tylko streaming Twojego wydarzenia.  Zapewnimy przekaz prezentacji, materiałów wideo oraz dodatkowych treści  bezpośrednio na urządzenia uczestników wydarzenia. Odbiorcy mogą aktywnie uczestniczyć w Twoim wydarzeniu: zadawać pytania prelegentom, a także brać udział w ankietach, a wszystko to w czasie rzeczywistym.

Umożliwimy transmisję kilku wersji językowych. Jeśli potrzebują tego odbiorcy Twojego wydarzenia, zrealizujemy nie tylko streaming do Internetu jego oryginalnej wersji językowej. Zapewnimy także stream wydarzenia w językach, których używają jego uczestnicy. Zapewnimy Ci doskonałych tłumaczy symultanicznych oraz sprzęt potrzebny do transmisji tłumaczonych wersji językowych.

Dodatkowo oferujemy:

 • pełen zakres urządzeń oświetleniowych
 • profesjonalne kamery
 • miksery sygnału wideo
 • najwyższej jakości sprzęt audio
 • profesjonalne mikrofony
 • podesty, sceny, mównice, a także inne uzupełniające elementy scenograficzne

Zachęcamy do lektury naszej pełnej oferty usług online. Może ta lektura odkryje jeszcze większy potencjał, jaki ma planowane przez Ciebie e-wydarzenie.


Oferujemy naszą wiedzę i doświadczenie w transmisjach online. Wybierzemy dla Ciebie optymalne rozwiązania, tak, by maksymalnie wykorzystać potencjał Twojego e-wydarzenia. Zapraszamy do kontaktu:

Warszawa Streaming wydarzeń

Trójmiasto Streaming wydarzeń

Katowice Streaming wydarzeń


lub przez poniższy formularz kontaktowy

Tłumaczenia Warszawa

tlumaczenia@lidex.pl

(22) 512-47-30
(22) 512-47-00
pon-pt 8:00-18:00

Konferencje Warszawa

konferencje@lidex.pl

(22) 512-47-20
502-456-092
pon-pt 8:00-18:00

Formularz kontaktowy


 •  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
LidexKonferencjeTransmisje online