Wideokonferencje

Lidex - konferencje - audiodeskrypcja

Lidex – Twój partner techniczny

wydarzenia stacjonarne, hybrydowe, online

Wideokonferencje

Robocze spotkania online, a wideokonferencje

Spotkania online na stałe zagościły w firmach i instytucjach na całym świecie – nie znają żadnych granic i barier – także językowych. Przyzwyczailiśmy się do firmowych, roboczych spotkań online.

Także wydarzenia o większej randze prowadzone są w formie wideokonferencji. Tu nie wystarczy już tylko komputer, monitor i dostęp do internetu. W wypadku takich wydarzeń pojawia się zapotrzebowanie czy to na ekran diodowy, czy to plazmy, szczególny wystrój, oświetlenie, nagłośnienie transmitowanego wydarzenia, a także doświadczony personel techniczny, niezbędny do płynnej obsługi wideokonferencji, czyli np.:

  • relacji w wywiadu (rozmówcy są w studio lub łączą się online i są widoczni na ekranie w studio transmisyjnym)
  • relacji z danego miejsca czy miejsc z możliwością płynnego przełączania między nimi
  • konferencji stacjonarnej ze zdalnym udziałem prelegentów 
  • wielojęzycznej konferencji stacjonarnej ze zdalnym udziałem prelegentów oraz tłumaczy symultanicznych
  • wielojęzycznego spotkania online na wysokim szczeblu (np. zarządu międzynarodowej korporacji, przedstawicieli instytucji rządowych itp.)


Choć wiele wydarzeń odbywa się w formie wideokonferencji, jednak ich dobra organizacja i płynna obsługa techniczna są zazwyczaj sporym wyzwaniem. Dlatego warto powierzyć to zadanie wykonawcom, którzy mogą poszczycić się doświadczeniem i sukcesami w takich realizacjach.

Wideokonferencje w Lidexie

Zapewnimy nie tylko sprzęt do obsługi wydarzenia  i jego transmisji – wraz z personelem technicznym, doświadczonym w obsłudze wideokonferencji.


Zapewnimy także tłumaczy symultanicznych, pracujących zdalnie, potrzebnych do płynnej obsługi językowej wideokonferencji wielojęzycznych (także z niezbędnym sprzętem i personelem technicznym).

Warto skorzystać z naszego wieloletniego doświadczenia w obsłudze wideokonferencji oraz wideokonferencji wielojęzycznych, realizowanych dla tak prestiżowych Klientów jak krajowe instytucje rządowe czy instytucje unijne (np. wielojęzyczne wideokonferencje z udziałem  parlamentarzystów, przedstawicieli świata nauki z różnych krajów itp.).

Zachęcamy także do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług konferencyjnych oraz usług online.

Organizujesz wideokonferencję i potrzebujesz zaufanego partnera? Wybierz Lidex – firmę o dużym doświadczeniu w realizacji tego typu usług.

Zapraszamy do kontaktu:

Warszawa wideokonferencje

Trójmiasto wideokonferencje

Katowice wideokonferencje

lub przez poniższy formularz kontaktowy

Tłumaczenia Warszawa

tlumaczenia@lidex.pl

(22) 512-47-30
(22) 512-47-00
pon-pt 8:00-18:00

Konferencje Warszawa

konferencje@lidex.pl

(22) 512-47-20
502-456-092
pon-pt 8:00-18:00

Formularz kontaktowy


  •  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.