Lidex - tłumaczenia Warszawa

Lidex – likwidujemy bariery

w kontaktach międzyludzkich

Tłumaczenia Warszawa

Centrum Tłumaczeń i Obsługi Konferencji  Lidex Warszawa łączy tradycję i nowoczesność. Od roku 1989 nieustannie wdrażamy nowe usługi i rozwiązania. Na bieżąco zapewniamy: tłumaczenia pisemnetłumaczenia ustneobsługę konferencjiusługi online przy zastosowaniu narzędzi informatycznych najnowszej generacji.

Lidex – lider tłumaczeń Warszawa

Nasi Klienci wysoko cenią fakt, że realizujemy dla nich specjalistyczne tłumaczenia aż z 12 dziedzin – od prawa, bankowości przez gospodarkę, medycynę, naukę, kulturę po przemysł czy OZE. Wykonujemy przekłady z i na ponad 70 języków europejskich i pozaeuropejskich.

5 certyfikatów ISO

Nie mniej ważna jest jakość i bezpieczeństwo. Usługi tłumaczeniowe świadczymy w oparciu o posiadanych 5 certyfikatów ISO:

  • ISO 9001 Systemu Zarządzania Jakością – od roku 2001
  • ISO 17100 Systemu Zarządzania Procesem Tłumaczeniowym – od roku 2012
  • ISO 27001 Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji – od roku 2013
  • ISO 18587 Systemu Zarządzania Procesem Postedycji Tłumaczenia Maszynowego – od roku 2019
  • ISO 27701 Systemu Zarządzania Informacjami o Prywatności – od roku 2023

To dla Klientów gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa zarówno samych procesów realizacji usługi, obsługi, jak i przesyłu i przechowywania danych.

Elita tłumaczy Warszawa

Najważniejsi są jednak LUDZIE. Najlepsi tłumacze, realizujący dla naszych Klientów zarówno tłumaczenia pisemne, jak i ustne. Także symultaniczne (stacjonarne, hybrydowe czy realizowane całkowicie online). Współpraca z najlepszymi tłumaczami branżowymi to dla naszych klientów pewność, że przekłady specjalistyczne spełniają ich oczekiwania merytoryczne. Tłumacze ci na bieżąco rozwijają swój warsztat translatorski oraz szereg innych umiejętności technicznych, niezbędnych w pracy tłumacza pisemnego czy ustnego XXI wieku. To m.in. biegła obsługa niezbędnych programów i narzędzi translatorskich, praca zespołowa, praca w trybie hybrydowym oraz online.

Dział Obsługi Klienta – Tłumaczenia Warszawa

Nadzwyczajni LUDZIE Lidexu to także Zespół Działu Obsługi Klienta. Są to osoby nad wyraz zaangażowane w sprawy swoich klientów, realizujące złożone projekty – czasami w bardzo krótkich terminach. Tak wysoko postawiona poprzeczka jakości obsługi wymaga nie tylko pasji i zaangażowania, ale i znakomitych umiejętności logistycznych, doświadczenia, znajomości szeregu narzędzi i programów oraz nieustającego doskonalenia swoich umiejętności. Doradcy Klienta zbierają pochwały za dostarczanie Klientom wysokiej klasy usług, za celne doradztwo oraz wysoką jakość samej obsługi – wiedzę i kulturę osobistą.

Lidex – lider tłumaczeń Warszawa –  sprawdź jakość naszych usług i obsługi

ul. Republikańska 24a
04-404 Warszawa

tlumaczenia@lidex.pl

(22) 512-47-30
(22) 512-47-00

pon-pt 9:00-18:00

LidexKontaktTłumaczenia Warszawa