Lidex – jesteśmy tam

gdzie tworzy się historia

 • Lidex 2023 zaangażowany społecznie

  Lidex 2023 zaangażowany społecznie

  Dziś chcielibyśmy podzielić się informacjami o najnowszych działaniach Lidexu na rzecz zrównoważonego rozwoju. Od lat działamy charytatywnie, wspieramy – w ramach naszych możliwości – inicjatywy ze świata kultury, sztuki, współpracy międzynarodowej. Podejmujemy też własne przedsięwzięcia w obszarze wyrównywania nierówności oraz ochrony środowiska.

  I tak:

  FIRMA Z SERCEM

  Już trzeci rok z rzędu (2021, 2022, 2023) przystąpiliśmy do programu „Firma z sercem” UNICEF-u, wspierającego dzieci z obszarów zagrożonych działaniami wojennymi i głodem.

  CYKL KARIERY

  Przystąpiliśmy również do programu Cykl Kariery Fundacji Kulczyk. Jesteśmy bowiem firmą, w której większość pracowników stanowią kobiety, a jednocześnie aspekty społeczne, tworzenie przyjaznego środowiska pracy i wyrównywania szans są dla nas autentycznie ważne. Program Cykl Kariery jest poświęcony walce z problemem, który stanowi temat tabu – z ubóstwem menstruacyjnym. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na ten temat a także do przystąpienia do Programu.

  DYPLOMATYCZNE OTWARCIE ROKU 2023

  Tradycyjnie już jako Partner Techniczny Krajowej Izby Gospodarczej będziemy zapewniać kompleksową obsługę techniczno-tłumaczeniową wydarzenia „Dyplomatyczne Otwarcie Roku” – 9 lutego 2023 r. w siedzibie PKOL Centrum Olimpijskie. To cykliczne wydarzenie organizowane przez KIG sprzyja określaniu miejsca Polski w obszarze międzynarodowej współpracy gospodarczej i handlowej, a tym samym stanowi istotny element szeroko pojętej dyplomacji ekonomicznej.

  WYSTAWA MIŁOŚĆ I OBOWIĄZEK NA ZAMKU KRÓLEWSKIM W WARSZAWIE

  Jako Partner Zamku Królewskiego w Warszawie od lat mamy przyjemność wspierać tę instytucję w zakresie tłumaczeń oraz usług konferencyjnych. 23 stycznia mieliśmy okazję zapewnić sprzęt i obsługę techniczną konferencji prasowej i otwarcia wystawy Miłość i obowiązek. Wystawa poświęcona Powstaniu Styczniowemu 1863 ukazuje historie konkretnych ludzi – tworzących wspólnotę, która stanęła do walki o niepodległość.
  Niech udział w tej wystawie, do którego zachęcamy, stanie się naszym hołdem dla konkretnych ludzi, którzy tu i teraz, w roku 2023, tworzą wspólnoty walczące o swoją niepodległość.

  Rok 2022 w LIDEXIE – podsumowanie
  poprzedni wpis
  5 x ISO – Lidex – Lider Jakości i Bezpieczeństwa
  kolejny wpis

Ostatnie wpisy