Lidex – jesteśmy tam

gdzie tworzy się historia

 • LidexAktualności2022Styczeń 2022 w gdyńskim oddziale

  Styczeń 2022 w gdyńskim oddziale

  Oddział w Gdyni rok 2022 rozpoczął mocnym, morskim akcentem: zakończyliśmy trwający ponad dwa miesiące projekt tłumaczeniowy dla wiodącego podmiotu z branży usług portowych. Był on związany z pozyskiwaniem funduszy unijnych na rozbudowę infrastruktury oraz nabrzeży portowych w ramach Connecting Europe Facility (CEF). Projekt ten wzmacnia transeuropejską sieć transportową oraz spójność społeczną, gospodarczą i terytorialną Unii Europejskiej.

  „Cyberbezpieczeństwo – reguły i zasady a partnerstwo biznesowe” czyli szereg norm stosowanych przez wiodącego w Polsce producenta rozwiązań do automatyzacji magazynów – to kolejny duży projekt tłumaczeniowy oddziału w Gdyni.

  Tłumaczenia techniczne z różnych branż, a także przekłady prawnicze to domena naszego oddziału. Ale nie tylko. Instytucja samorządowa z Trójmiasta powierzyła nam realizację tłumaczenia napisów do filmów, które będą zamieszczane na nowej stronie internetowej miasta.

  Specjalizujemy się także w ustnych i pisemnych przekładach medycznych, a w styczniu 2022 dla podmiotów odpowiedzialnych za nasze zdrowie zlokalizowaliśmy strony internetowe związane ze stomatologią oraz leczeniem w komorach hiperbarycznych.

  Cieszy nas ta wszechstronność zleceń i zaufanie naszych Klientów. Zapraszamy do współpracy!

  Rok 2021 w Dziale Konferencji
  poprzedni wpis
  Ukraina – dziękujemy naszym tłumaczom
  kolejny wpis