Lidex – jesteśmy tam

gdzie tworzy się historia

 • Tłumaczenia uwierzytelnione

  Tłumaczenia uwierzytelnione

  Tłumaczenia uwierzytelnione to jedna z usług, którą mamy przyjemność oferować naszym Klientom – także biznesowym oraz instytucjonalnym.

  Dzięki współpracy z tłumaczami przysięgłymi praktycznie wszystkich języków, jesteśmy w stanie sprostać wszelkim potrzebom.

  Tłumaczymy nie tylko dokumenty niezbędne w kontakcie z urzędami oraz organami państwowymi (np. dyplomy, pisma urzędowe, różnego rodzaju oficjalne dokumenty, dokumentację medyczną). Realizujemy także tłumaczenia uwierzytelnione na potrzeby banków, firm ubezpieczeniowych czy instytucji zajmujących się doradztwem finansowym (w tym umowy, obszerne raporty i sprawozdania roczne).

  W przypadku tych drugich w ostatnich latach coraz popularniejsze stają się tłumaczenia uwierzytelnione kwalifikowanym podpisem elektronicznym (KPE). Taka forma to dla naszych Klientów ogromna wygoda – dokument jest elektroniczny, nie wymaga dodatkowego czasu na jego dostarczenie. To szczególnie istotne zwłaszcza w przypadku obszernych materiałów.
  Ponadto certyfikacja na zgodność ze standardami ISO 27001 oraz ISO 27701 (oba wdrożyliśmy jako pierwsza firma tłumaczeniowa w Polsce) gwarantuje naszym Klientom pełną poufność i bezpieczeństwo danych dokumentacji przekazywanej zarówno w postaci elektronicznej, jak i papierowej.

  Niezależnie od tego, czy potrzebny jest dokument opatrzony pieczęcią tłumacza przysięgłego, czy poświadczony elektronicznie, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Dobre praktyki Lidexu w Raporcie FOB
  poprzedni wpis
  Lidex, czyli piłka w grze!
  kolejny wpis