Lidex – jesteśmy tam

gdzie tworzy się historia

 • LidexAktualnościBezpieczeństwo informacji

  Bezpieczeństwo informacji

  Bezpieczeństwo informacji

  Doskonale wiemy, że informacja jest na współczesnym globalnym rynku towarem bezcennym i należy ją bezwzględnie chronić.

  Jak to robić?

  Na przykład, certyfikować się w zakresie normy ISO 27001 z obszaru bezpieczeństwa informacji oraz normy ISO  27701 z obszaru ochrony prywatności.  Lidex jest  pierwszą firmą z branży tłumaczeniowej, która to zrobiła.

  Certyfikacja to dopiero początek. Kolejnym etapem jest dzielenie się zdobytą wiedzą i rozwiązaniami z pracownikami oraz podwykonawcami, tak abyśmy wspólnie mogli świadczyć najwyższej jakości usługi dla naszych klientów i jednocześnie chronić ich zasób strategiczny – informację.

  Nie mniej ważne jest sprawdzenie, jak wygląda wdrażanie niezbędnych zasad bezpieczeństwa informacji w praktyce. W maju tego roku mieliśmy przyjemność audytować grupę naszych tłumaczy pisemnych i ogromnie nas cieszy ich wiedza oraz świadome podejście do tego tematu. Chcemy również podkreślić, że obszar bezpieczeństwa informacji i ochrony prywatności nie odnosi się jedynie do naszej pracy zawodowej. Bardzo duża część naszego codziennego życia toczy się obecnie w świecie wirtualnym, Dobre Praktyki w zakresie ochrony prywatności w sieci oraz Dobre Praktyki w zakresie ochrony prywatności będą więc również świetnymi wskazówkami, jak skutecznie chronić siebie i swoje dane na co dzień.

  Moc światła
  poprzedni wpis
  Lidex w TOP 10 w rankingu CSA Research
  kolejny wpis