Lidex – jesteśmy tam

gdzie tworzy się historia

 • Forum Zarządzania Internetem

  Tegoroczne Forum Zarządzania Internetem (IGF) organizowane przez ONZ odbyło się w formacie online z aktywnym udziałem firmy Lidex.

  Kryzys branży konferencyjnej wskutek COVID – 19 postawił nowe wyzwania i wykreował nowe możliwości dotyczące globalnego zarządzania internetem. Nowa rola internetu to główny motyw Forum zorganizowanego przez ONZ. Otwarcie głównych obrad IGF 2020 odbyło się 9 listopada i trwało aż do 17 listopada 2020 roku. W czasie Forum odbyły się sesje główne, spotkanie liderów wysokiego szczebla, okrągły stół parlamentarzystów oraz wiele sesji tematycznych, a dodatkowo uczestnicy Forum wzięli udział w panelach roboczych, warsztatach, a także w otwartych obradach i spotkaniach. Kompleksową obsługą tego Forum w zakresie zdalnych tłumaczeń symultanicznych wraz z zapewnieniem wielojęzycznego trybu online zajęła się firma Lidex. Płynny przebieg realizacji tego projektu pod kątem technicznym to efekt pracy wieloosobowego zespołu menadżerów technicznych Lidex.

  Dzięki naszemu doświadczeniu w realizacji tak złożonych projektów onlinowych, a także dzięki zaangażowaniu do tego zadania elity tłumaczy, którzy z niezwykłą starannością i profesjonalizmem wykonywali swoją pracę, całość wydarzenia przebiegła bez zakłóceń i została wysoko oceniona przez uczestników. Samo specjalistyczne tłumaczenie symultaniczne wykonywane było z i na języki urzędowe ONZ, w których odbywało się IGF 2020 (angielski, arabski, chiński, francuski, hiszpański, rosyjski)
  za pośrednictwem języka polskiego. W onlinowej formule Forum wzięło udział niemal 6 tys. osób z ponad 170 krajów.

  Dogadamy się!
  poprzedni wpis
  LIDEX nr 1 Book of Lists 2020
  kolejny wpis

Ostatnie wpisy