Lidex bazy terminologiczne - branżowe oraz indywidualne

Lidex – szybki i niezawodny

Twój dostawca usług tłumaczeniowych

Bazy terminologiczne

Spójna terminologia – branżowa oraz indywidualna

Wybór stałego, profesjonalnego dostawcy usług tłumaczeniowych to dla Klienta szereg korzyści. Jedną z nich jest zapewnienie spójnej terminologii branżowej w każdym realizowanym dla Niego tłumaczeniu pisemnym. Profesjonalne firmy tłumaczeniowe na bieżąco rozwijają własne glosariusze branżowe, z których korzystają tłumacze realizujący zlecenia z danej dziedziny. Nie mniej ważne jest także zachowanie w tłumaczonych tekstach indywidualnej terminologii preferowanej przez firmy oraz instytucje. Temu służyć mają indywidualne bazy terminologiczne, budowane dla konkretnego Klienta.

Dlatego przy wyborze dostawcy usług tłumaczeniowych warto kierować się nie tylko porównaniem cenników samych tłumaczeń, ale i wartości dodanych, jakie w ramach stałej współpracy oferują dostawcy.

W Lidexie poza budową glosariuszy zapewniamy Klientom indywidualnych opiekunów, wykorzystywanie funkcjonalności Portalu Klienta oraz wiele innych korzyści.

Indywidualne bazy terminologiczne dla Klientów Lidexu

Posiadamy szerokie grono stałych Klientów, korzystających cyklicznie z naszych usług w obszarze tłumaczeń pisemnych. Aby oferować Im doskonały serwis translatorski, budujemy dla Nich indywidualne bazy terminologiczne. Terminy te są konsultowane z Klientami, dbamy również o to, by zostały przez Nich zaakceptowane. Ta dodatkowa praca procentuje spójnością realizowanych przez Lidex przekładów, a także satysfakcją Klientów, którzy wybrali Lidex na stałego dostawcę usług tłumaczeniowych.

Glosariusze branżowe w Lidexie

Jaka jest recepta na wysoką jakość merytoryczną tych przekładów? Oczywiście najważniejszy jest optymalny dobór tłumacza do specyfiki oraz tematyki tłumaczonego tekstu. Ale to nie wszystko. Angażujemy się w bieżącą budowę, a także rozbudowę glosariuszy branżowych, z których nasi tłumacze korzystają w procesie realizacji przekładów.

Dlaczego warto wybrać Lidex na stałego dostawcę tłumaczeń pisemnych?

Budowa indywidualnych glosariuszy dla Klientów i branż to bardzo złożony, wielostopniowy proces, będący fragmentem naszego know how. Realizujemy go i doskonalimy od lat. Umiejętne wykorzystywanie odpowiednich glosariuszy w procesie tłumaczenia to istotna składowa naszej sztuki doskonałego przekładu.

W Lidexie proces tłumaczenia realizuje doświadczony zespół specjalistów, począwszy od doradców – opiekunów Klienta, przez tłumaczy, korektorów, redaktorów po postedytorów oraz grafików.

A najwyższą jakość i bezpieczeństwo przebiegu procesu przekładu gwarantuje Klientom unikatowy kwintet posiadanych przez nas Certyfikatów ISO: 9001, 17100, 27001, 18587, 27701. Realizujemy pełne spektrum specjalistycznych tłumaczeń pisemnych aż z 12 branż. Począwszy od techniki, przemysłu przez medycynę, farmację, prawo, bankowość po kulturę, sztukę i naukę. Nasza przewaga konkurencyjna to ogromny zespół tłumaczy, specjalizujących się w realizacji przekładów z danej dziedziny czy dziedzin. To także rozbudowane bazy terminologii branżowej oraz umiejętność sprawnej budowy baz terminologii indywidualnej dla danego Klienta.

Zapraszamy do współpracy. Oddamy całe nasze doświadczenie i wiedzę do budowy, rozbudowy oraz aktualizacji baz terminologicznych potrzebnych Twojemu działowi i Twojej firmie. Poznaj jakość naszych przekładów, skontaktuj się z nami:

Warszawa bazy terminologiczne, glosariusze branżowe

Trójmiasto bazy terminologiczne, glosariusze branżowe

Katowice bazy terminologiczne, glosariusze branżowe

lub przez poniższy formularz kontaktowy

Tłumaczenia Warszawa

tlumaczenia@lidex.pl

(22) 512-47-30
(22) 512-47-00
pon-pt 8:00-18:00

Konferencje Warszawa

konferencje@lidex.pl

(22) 512-47-20
502-456-092
pon-pt 8:00-18:00

Formularz kontaktowy


  •  Pola oznaczone gwiazdką (*) są obowiązkowe.
LidexTłumaczeniaBazy terminologiczne