Lidex – jesteśmy tam

gdzie tworzy się historia

 • LidexAktualności2022Wieści z oddziału w Katowicach – marzec 2022

  Wieści z oddziału w Katowicach – marzec 2022

  24 lutego świat stanął na głowie. Wszyscy skupiliśmy się na pomocy naszym sąsiadom Ukraińcom – pomagaliśmy i pomagamy jak możemy. Ostatnio, 8 marca, zachęcaliśmy do udziału w tłumaczonym przez oddział Lidexu w Katowicach na język ukraiński webinarze „Czy i jak rozmawiać z dzieckiem o sytuacji kryzysowej?”.

  Powoli jednak zdajemy sobie sprawę, że musimy być silni, musimy skupiać się na naszych działaniach, celach. Wtedy lepiej poradzimy sobie z – jak wszyscy prognozujemy – długofalową pomocą nękanym wojną Ukraińcom.

  Tym samym chcemy podzielić się z Wami nowinami z naszego oddziału w Katowicach:

  Wygraliśmy m.in. przetargi: na obsługę tłumaczeniową (tłumaczenia pisemne) Muzeum Śląskiego oraz Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii i już realizujemy pierwsze ciekawe projekty dla tych Klientów. Ogromnie nas to cieszy!

  Także tłumaczenia migowe na stałe zagościły w oddziale jako regularnie świadczona usługa. Ostatnio zapewniliśmy tłumaczenie migowe podczas 9 paneli konferencji ministerialnej. W ramach tego wydarzenia przygotowaliśmy także tłumaczenie migowe filmów promocyjnych.

  Jesteśmy także dumni z obsługi pierwszej konferencji w ramach Word Urban Forum 11 pod tytułem „Konferencja Metropolitarna”, która odbyła się w formie hybrydowej. Lidex zapewnił kompleksową realizację multimedialną oraz tłumaczenia w ramach języków polskiego, angielskiego i francuskiego. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym paneliści z Kanady, Hiszpanii i Francji mogli brać czynny udział w dyskusji, a widzowie obserwować przebieg wydarzenia na YT.

  Jak widać, wachlarz naszych usług jest szeroki. Jeśli więc szukacie sprawdzonego śląskiego dostawcy usług tłumaczeniowych i konferencyjnych (także hybrydowych i realizowanych całkowicie online), to zapraszamy do współpracy.

  Życzenia Świąteczne 2021
  poprzedni wpis
  Wesołych Świąt – Wielkanoc 2022
  kolejny wpis